Pravidelné, často sa opakujúce pohyby ako mračenie, žmúrenie, úsmevy a pod poškodzujú tkanivo pokožky (viditeľné vrstvy kože). Niektoré ženy v takej situácii skúšajú Botox ® .

Postupom času sa toto poškodenie prehlbuje a dochádza k poklesu v najhlbšej časti vrásky. Keď budete cez noc používať frownies, vyhnete sa nutnosti použiť na odstránenie vrások Botox ® a iné chirurgické procedúry.

Náplasti Frownies:
– riešia fyzickú príčinu vzniku hlbokých vrások na čele a medzi očami
– sú navrhnuté pre vyhladenie vrások za 30 a menej nocí.
– po použití frownies systému by ste mali vidieť ako začnú vrásky mäknúť a vyhladzovať sa

Tvárové náplasti frownies riešia fyziologickú príčinu vzniku hlbokých vrások vo svaloch a v pokožke. Krémy proti vráskam na hlboké vrásky nestačia. Náplasti frownies sú vyrobené zo špeciálneho papiera s lepiacim gélom na báze škrobu. Frownies sa aplikujú na vrásky na čele, okolo očí a úst. Jemne formujú tvárové svalstvo , aby pokožka získala správny, uvoľnený vzhľad bez vrások. Náplasť frownies funguje tak, že cez noc spevňuje pokožku, pomáha eliminovať vrásky a vracia pleti mladistvý vzhľad.

Tieto úžasné výsledky boli dosiahnuté používaním frownies každú noc už za 4 týždne. Dlhodobým používaním dosiahnete lepších výsledkov, ktoré sa môžu prípad od prípadu líšiť. Ideálne je používať popri náplasti aj krém proti vráskam.

Tento odveký problém má riešenie . Frownies pokožku v noci spevňujú , aby bola rovná a hladká . Kožné bunky sa tak môžu vrátiť do svojej pôvodnej , prirodzenej polohy a pleť bude hladká a vyzerať zdravo.

Za ako dlho vrásky zmiznú ?
Viditeľné zlepšenie sa objaví už pri prvom použití, nebude však trvalé . Je to ako v posilňovni. Pravidelným používaním sa dostavia trvalejšie výsledky .

Ako bojovať proti vráskam?
Väčšina ľudí na začiatku potrebuje náplasti používať každú noc po dobu troch až štyroch týždňov , niekto viac , niekto menej , podľa toho , ako sú vrásky výrazné . Výrazného zlepšenia v priebehu pár týždňov dosiahnete , keď budete náplasti používať nielen cez noc , ale aj počas dňa ( pri čítaní , sledovaní televízie alebo práci na záhrade ) .

Už po prvom použití zistíte , že vám vrásky do rána zmizli . K večeru sa však môžu znovu objaviť , podľa toho, aké hlboké vrásky a ako náročný deň ste mali . Čím viac nocí necháte na tvárové svalstvo pôsobiť frownies , tým skôr dosiahnete to , že výsledky vydržia po celý deň . Náplasti frownies môžete prestať používať , až sa vám vrásky prestanú večer znovu objavovať . Udržanie želaného stavu je u každého prípadu individuálne . Čím hlbšie vrásky , tým dlhšie ich zjemnenie trvá .

Ako náhle sa na tvári začnú objavovať vrásky, môžete začať cez noc používať frownies tri až štyrikrát do týždňa, kým vrásky nezmiznú . Potom počkajte, až sa znovu objavia , obvykle do 4-6 týždňov. Jedno balenie so 144 náplasťami vám vydrží rok a už nikdy nebudete musieť zvažovať Botox ®

Formovanie tvárových svalov
Niektoré ženy uviedli , že aplikácia frownies večer po dobu minimálne 30 minút im pomáha zjemniť a uvoľniť pokožku .

Aplikovanie Frownies náplasťami:
1. dôkladne vyčistite tvár s pleťovým peelingom s vyváženým pH a opláchnite a vysušte tvár
2. jemne premasírujte vrásky s prstami po dobu 10 sekúnd, aby ste stimulovali cirkuláciu krvi
3. oddeľte náplaste jemným trhaním pozdĺž perforácie(dierkovania)
4. navlhčite lesklú stranu náplasti o sprejom s ružovou vodou Rose Water, aby ste aktivovali lepiaci rastlinný gél
5. pomocou dvoch prstov jednej ruky jemne vyrovnajte pokožku a prstami druhej ruky priložte náplasť. Pridržte náplasť kým sa neprilepí. Nechajte pôsobiť minimálne tri hodiny. Odporúčané je ponechať počas celej noci.
6. pred odstránením(odlepením) náplastí ich najprv dôkladne navlhčite, aby sa uvoľnil rastlinný lepiaci gél
7. po odstránení náplasti ošetrite pleť krémom

PRODUKTY NA ZAKÚPENIE

VÝHODNÉ SADY