Vek, stres a rada ďalších faktorov prispieva k zhoršeniu vzhľadu pleti s pribúdajúcim vekom. Toto prirodzené zhoršenie sa prejavuje najmä okolo očí, konkrétne pod očami. Najčastejším dôkazom je objavenie sa tmavých kruhov pod očami, opuchnuté vačky pod očami a vznik jemných vrások.

Zatiaľ čo niektorí plastickí chirurgovia a dermatológovia navrhujú injekčnej terapie pre boj s týmito problémami, väčšina žien radšej používa prírodné riešenie. Injekčné terapia môže byť riskantné a veľmi nákladné.

Výskumy ukazujú, že antioxidanty pomáhajú chrániť, obnovovať a regenerovať poškodené bunky a sú prevenciou proti tvorbe jemných vrások.

Prevencie je Vaša najlepšia voľba
Začnite skôr než uvidíte závažné príznaky.
Týždenné starostlivosť pomáha zvrátiť a pôsobí ako prevencia pre opuchnuté váčky a vrásky pod očami.
Kontinuálne starostlivosť produkuje väčší úžitok.
Gélové náplasti pomáhajú vstrebávať antioxidanty do kože a tým prinavrátiť pôvodný tvar váčkov pod očami a okolí oči.
Používakte koncentrovaný vitamínu E v okolí a pod očami.

Gélové náplasti na oblasť pod očami a na očné viečka dodajú pleti potrebné látky a vám pridajú na kráse . Iba 30 minút pôsobenia a doplnia v oblasti pod očami chýbajúci kolagén , zredukujú jemné vrásky , pokožku rozjasnia a potlačia tmavé kruhy pod očami . Náplasti sú tiež vhodné na boj s vačkami pod očami a previsnutými hornými viečkami . Odstránenie vačkov pod očami trvá dlhšie a musíte si najprv overiť , či netrpíte alergiou . Odporúčame tiež piť veľa vody na odplavenie škodlivín z obličiek . Nadmiera škodlivých látok v obličkách sa tiež môže prejaviť tvorením vačkov pod očami .

Náplasti frownies na oblasť pod očami obsahujú látky , ktoré pomáhajú budovať imunitu , spevniť pokožku , odstrániť jemné vrásky a vrátiť pleti prirodzenú farbu . Vďaka tomu je možné odvrátiť známky predčasného starnutia .

Ako náplaste aplikovať
1. Dôkladne očistite oblasť pod očami od nečistôt a makeupu.
2. Vyberte náplasť z obalu. Náplasť obsahuje aktívny kolagén z kaktusu, čo je číry gél , takže je priehľadná.
3. Priložte náplasť na oblasť pod okom, aby siahala až ku kútiku oka . Potom priložte náplasť na oblasť pod druhým okom.
4. Jemne vyhlaďte vrásky pod náplasťou , aby sa aktívne zložky dostali do celej oblasti.
5. Nechajte pôsobiť 30 minút.
6. Jemne náplasť odstráňte a vráťte do škatuľky.
7. Jemnými dotykmi prstom naneste na oblasť pod očami a na očné viečka Váš obľúbený krém.
8. Po použití vráťte náplasť do škatuľky a navlhčite hydratačným sprejom s ružovou vodou Rose Water. Predĺžite tým životnosť náplasti. Vložte škatuľku s náplasťou do sáčka a skladujte v chladničke.

Nové zloženie:
Prírodné zložky gélových náplastí frownies tvorí kolagén z kaktusu , extrakt z medvedice , vitamín C a E , kyselina hyalurónová , glycerín , aloe vera , vitamín B3 , kyselina mliečna , dimethicone , xantánová guma.

Upozornenie: iné hydratačné prostriedky môžu náplasť rozložiť .

SADA NA ZAKÚPENIE