Pravidelné často sa opakujúce pohyby, ako sú mračenie sa, žmúrenie, usmievanie atď. spôsobujú poškodenie tkaniva epidermy (viditeľnej vrstvy pokožky). Po určitom čase, sa tieto poškodenia prehlbujú a bunky v týchto oblastiach spomalia produkciu elastinu a kolagénu , čim znížia schopnosť svalstva „držať“ pokožku celistvú. Bunky v okolitých oblastiach produkujú normálne množstvo elastinu a kolagénu a spôsobujú pokles v najhlbšej časti vrásky.

Frownies náplaste sú riešením na tento problém, ktorý sa s narastajúcim vekom človeka znásobuje. Frownies náplaste formujú a spevňujú držanie epidermy, aby bola vyhladená a rovná, čim sa kožné bunky udržujú v prirodzenej rovnej a zdravej polohe počas celej kúry. Navlhčite zadnú stranu náplasti Frownies pomocou spreja Rose Water a aplikujte priamo miesto vrások.

Frownies náplaste formujú a spevňujú držanie epidermy a tým podporujú produkciu elastinu a kolagénu v bunkách. Nikdy nie je neskoro začať s kúrou na odstránenie vrások pomocou Frownies náplasti. Touto prirodzenou metódou dosiahnete viditeľné výsledky. Pravidelným používaním dosiahnete, že Vaša pokožka bude vyhladená, svieža a vyzerajúca mlado.