Vyváženú hodnotu pH zabezpečí Pleťový peeling – Face Wash
Pleťový peeling s vyváženým pH – Face Wash obsahuje prírodné zložky pre čistenie pleti . Čistá pleť je na pohľad jasnejšia a vyzerá mlado . Efektívny peeling by mal byť dostatočne jemný pre každodenné použitie a zároveň dostatočne účinný , aby sa odstránili nečistoty z ovzdušia a kozmetiky a mŕtve bunky . Príliš agresívne odstraňovanie nečistôt môže spôsobiť červené škvrny na pokožke .
Ideálna hodnota pH pokožky je 5,5 . Keď je hodnota pH v rovnováhe , nevyskytujú sa problémy . Koža je ako prvá obranná línia súčasťou imunitného systému organizmu . Zdravá jasná pleť je známkou zdravého imunitného systému . Dôležité je považovať vzhľad za súčasť vášho celkového zdravotného stavu .

Hydratujte a dodajte pleti antioxidanty s Moisturizer Face & Neck (Immune Perfect)
Ako starneme , koža sa stenčuje , vysušuje a je náchylná k tvorbe vrások . Po vyčistení je potrebné pleť hydratovať a dodať pokožke antioxidanty , aby sa predchádzalo vzniku vrások a pleť bola zdravšia . Moisturizer Face & Neck vám poskytne hydratáciu a celodennú ochranu pred problémami so suchou pleťou . Moisturizer Face & Neck pokožku hydratuje a dodá aktívne antioxidanty. Aloe, aminokyseliny, polypeptidy, vitamín E a ďalšie aktívne látky interagujú s pokožkou. Vaša pleť bude krajšia . Iné produkty starostlivosti o pleť často iba obalia povrch pokožky , aby zabránili strate vlhkosti . Toto riešenie má však pre zdravie pleti negatívne dôsledky . Moisturizer Face & Neck hydratuje bunky a jeho účinok vydrží až 18 hodín . Vaša pleť tak bude jemná a hladká .

Vplyvom škodlivých látok v ovzduší dochádza na povrchu pleti k oxidácii . Oxidáciou kovov vzniká hrdza . Na tvári dochádza k poškodeniu jemnej povrchovej vrstvy kože . Prostriedok Moisturizer Face & Neck obsahuje biologicky aktívne zložky , ktoré zastavia vysušovanie pokožky a poškodzovanie kožných buniek a pomáhajú kožné bunky regenerovať .
Moisturizer Face & Neck je dobré ho aplikovať ako základnú vrstvu pred použitím dekoratívnej kozmetiky . Aj make – up z prírodných surovín môže dráždiť . Môžete stále používať kozmetiku , najskôr však na tvár naneste Moisturizer Face & Neck .

Začnite Moisturizer Face & Neck používať už dnes a okolie si všimne vašu krajšiu pleť už za necelé tri týždne .

Ako ošetrovať suchú pokožku
1. Čistenie a exfoliácia(tzv. peeling) sú viac než nutné. Umývajte tvár ráno a večer každý deň.
2. Použite pleťový peeling s vyváženým pH – Face Wash obsahuje prírodné zložky pre čistenie pleti. Vyvážená pH je rozhodujúca pre obnovovanie prirodzenej žiarivosti pokožky. Výskumy ukazujú, že antioxidanty pomáhajú chrániť, obnovovať a regenerovať poškodené bunky
3. Použite Moisturizer Face & Neck krém – antioxidačná liečba hydratuje a zabezpečuje aktívne antioxidanty pre krásnu pleť

 

SADA NA ZAKÚENIE