Vyváženú hodnotu pH zabezpečí Pleťový peeling – Face Wash
Krásna pleť má ideálnu hodnotu pH 5,5 . Vyvážená hodnota pH znamená mladistvý vzhľad pleti . Prvý a najdôležitejší krok v starostlivosti o pleť je dobrý peeling . Pleťový peeling s vyváženým pH od frownies obsahuje prírodné zložky , ktoré pomáhajú udržiavať hodnotu pH a posilňujú pokožku . Koža je ako prvá obranná línia súčasťou imunitného systému organizmu . Zdravá jasná pleť je známkou zdravého imunitného systému . Dôležité je považovať vzhľad za súčasť vášho celkového zdravotného stavu .
Jemný peeling s obsahom enzýmov odstráni mŕtve kožné bunky a nadmernú mastnotu . Starnúca koža stráca schopnosť rýchlo vytvárať bunky . Je potrebné túto schopnosť posilniť prostredníctvom upokojujúcich esenciálnych olejov . Agresívne odstraňovanie nečistôt môže spôsobiť červené škvrny na pokožke . Bez čistenia sa na povrchu pokožky usadzujú nečistoty a dochádza k nadmernej tvorbe tukov .
Efektívny peeling by mal byť dostatočne jemný pre každodenné použitie a zároveň dostatočne účinný , aby sa odstránili nečistoty z ovzdušia a kozmetiky a mŕtve bunky .

Dodajte pokožke antioxidanty s Skin Serum E+C
Po vyčistení je potrebné krásu pleti chrániť pred budúcim znečistením . Vitamínové sérum Skin Serum E+C poskytuje ochranu počas dňa bez nadbytočnej hydratácie . Antioxidanty by mali byť “ aktívne „. Skin Serum E+C obsahuje správny druh a pomer lipidov pre zdravú a čistú pleť .

Skin Serum E+C sa 40 % obsahom prírodného vitamínu E , polyfenolov a aminokyselín podporuje zachovanie celistvosti pokožky . Ak máte príliš mastnú pleť , používajte Skin Serum E+C každé ráno a večer na celej tvári a získate krásnu čistú pleť . Koža produkuje nadmerné množstvo tuku , keď neobsahuje správne lipidy .
Dobrá produktová rada by mala obsahovať biologicky aktívne zložky , ktoré zabránia poškodeniu a regenerujú viditeľnú vrstvu kože . Rozdiel by mal byť viditeľný do troch týždňov.

Ako ošetrovať mastnú pokožku
1. Čistenie a exfoliácia dvakrát denne s pleťový peeling s vyváženým pH – Face Wash
2. Po očistení pleti ráno a večer aplikujte vitamínové sérum Skin Serum E+C

SADA NA ZAKÚPENIE